İzlanda’da İlk Günüm | Zorlu Kış Günü, Günlük Harcama

1035 0
Herkese İzlanda‘daki ilk günümden selamlar, İzlanda‘daki ilk günümün bir videosunu hazırladım. İzlanda pahalı bir ülke olsada bütçeli bir şekilde harcama yapmaya çalıştım, gittiğim yerlere kıyasla daha az harcadığımı düşünüyorum🤗 🥰.

İlk gün aksilikleri yaşadık ve kar fırtınası ardından geziye devam edemedik. Havada gittikçe kötüleşti. Buraya Norveç üzerinden yaklaşık 45€’luk bir uçak bileti ile geldim.

Kuzey Işıkları gerçekten çok farklıydı bunu sizlere 2. video da paylaşacağım ve İzlanda keşfedilmesi güzel bir ülkeydi. Daha kısa ve aktif paylaşımlarımı https://www.instagram.com/yarkinguloglu/ hesabımdan yaptım.

Videoda Reykjavik merkezinde zaman geçirdik uzaklaştıkça fırtına bizi zorladı. Buralar güvenliydi sadece buzlu havada araba kullanmak biraz zordu.

Bana destek olmak için beni takip edebilirsiniz ve destek olabilirsiniz. Videoyu izlediğinizde de önerilerde bulunursanız çok sevinirim. Videoların daha izlenebilir olması için kendimi geliştiriyorum burada da sizlerin yorumu ve desteği benim için gerçekten önemli.

Yolculuğuma ortak olmak isterseniz bana abone olabilirsiniz; http://youtube.com/yarkinguloglu?sub_confirmation=1

İletişim Bilgilerim 👋🏻🤗

Ayrıca uzaktan çalıştığım bir firmam var. Dijital Pazarlama üzerine hizmet veriyoruz. Buralarda olursam dilediğiniz zaman bir kahveye beklerim 🤗

Firma Websitem : https://pastell.co/

Videoda Geçen Bölgeler;

 

Bir cevap yazın

error: İçerik korumalıdır

Herkese Selam! Yeni içeriklerimizden hemen haberdar olun🤗

Güncel yazı ve videolarımıza ulaşmak için bize e-postanızı iletebilirsiniz.

Haber bültenine başarıyla abone oldunuz

İsteğiniz gönderilmeye çalışılırken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Gezi Rehberi - Gezgin - Seyyah - Gezgin Perest will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.