Suriye’ye yolculuk: Şam’da İlk Günüm

1054 0

Herkese Suriye’deki ilk günümden selamlar, Suriye’ye gidişimin ve ilk günümün bir videosu. Tam gideceğim gün hasta oldum ve video arkasında biraz kötüydüm. Yine de bir şekilde Şam’da gidebildiğim her yeri keşfetmeye çalıştım 😍🥰

Video sonunda hasta olduğumdan sesim gittikçe kötüleşiyor ve elektrik olmadığından biraz zorlandım ve üşüdüm ondan dolayıda daha da kötü etkiledi beni ama zamanla daha iyi bir hale geldim. Buralar gerçekten çok farklıydı ve keşfedilmesi güzeldi.

Suriye’ye Nasıl Gidilir?

Daha kısa paylaşımlarımı https://www.instagram.com/yarkinguloglu/ hesabımdan yaptım. Buraya gidişimde bana destek olan https://www.instagram.com/golden.team.syria/ ailesine çok teşekkür ederim.

Onlar sayesinde imkansız sayılan bir şeyi başardım 🙂 Videoda Şam’ın merkezinde zaman geçirdik. Buralar güvenliydi özellikle rehberimiz olduğu için şanslıydık. Rehbersizde gezilebilirdi ancak girişte bize sordular ve rehberimizi sınıra çağırdılar.

O yüzden de olma zorunluluğu olduğunu hissettim. Gitmeden önce bir çok kötü şey duydum. Bunlar; Suriye tehlikeli. Suriye’de savaş var. Suriye’de Türkleri sevmiyorlar gibi. Bunlara kulak asmadan gittim ve gerçekten farklı buldum. Videodan da izleyebilirsiniz. Bana destek olmak için beni takip edebilirsiniz ve destek olabilirsiniz.

Videoyu izlediğinizde de önerilerde bulunursanız çok sevinirim. Videoların daha izlenebilir olması için kendimi geliştiriyorum burada da sizlerin yorumu ve desteği benim için gerçekten önemli.

Yolculuğuma ortak olmak isterseniz bana abone olabilirsiniz; http://youtube.com/yarkinguloglu?sub_confirmation=1

İletişim Bilgilerim 👋🏻🤗

Ayrıca uzaktan çalıştığım bir firmam var. Dijital Pazarlama üzerine hizmet veriyoruz. Buralarda olursam dilediğiniz zaman bir kahveye beklerim 🤗

Firma Websitem : https://pastell.co/ 

Bir cevap yazın

error: İçerik korumalıdır

Herkese Selam! Yeni içeriklerimizden hemen haberdar olun🤗

Güncel yazı ve videolarımıza ulaşmak için bize e-postanızı iletebilirsiniz.

Haber bültenine başarıyla abone oldunuz

İsteğiniz gönderilmeye çalışılırken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Gezi Rehberi - Gezgin - Seyyah - Gezgin Perest will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.