Erbil Gezi Rehberi #1 | Erbil’de İlk Günüm

1509 0

Herkese Merhaba! Güzel ve kültürel olarak farklı bir şehir Erbil. Açıkçası sanılandan daha güvenli ve yardımsever bir bölge. İnsanların izleniminden ziyade yardım severliği beni çok etkiledi. Ayrıca sokakta cüzdanımı kaybettim ve 3 dakika geçmeden beni takip edip cüzdanımı bana getiren abiye teşekkürler 🙂

Erbil’in en kötü yanı maalesef ki tehlikeli trafiği. Ayrıca yazın çok sıcak 🙁 Gitmeyi düşünürseniz şimdiden uyarayım. Ayrıca eğer ücretsiz kalacak yer bulamadıysanız burada merkezde uyguna moteller var. Ücreti 7 Dolar’dan başlıyor ve artıyor.

Umarım faydalı bir video olmuştur. Daha yeni bu işin içerisinde olduğum için henüz kendimi geliştiriyorum. Şimdiden izlediğiniz ve beni takip ettiğiniz için teşekkür ederim.

İletişim Bilgilerim 👋🏻🤗

E-Posta : info@yarkinguloglu.com Instagram : https://instagram.com/yarkinguloglu Youtube : https://www.youtube.com/yarkinguloglu Twitter : https://twitter.com/yarkinguloglu Web Site : https://gezginperest.com/

Bir cevap yazın

error: İçerik korumalıdır

Herkese Selam! Yeni içeriklerimizden hemen haberdar olun🤗

Güncel yazı ve videolarımıza ulaşmak için bize e-postanızı iletebilirsiniz.

Haber bültenine başarıyla abone oldunuz

İsteğiniz gönderilmeye çalışılırken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Gezi Rehberi - Gezgin - Seyyah - Gezgin Perest will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.